Geyikli Grup Gayrimenkul Satış ve Kiralama Hizmetleri

Biz Kimiz ?

Geyikli Grup, 20 yıllık Gayrimenkul Danışmanlığı tecrübesiyle ve çeşitli Konut ve Ticari Projelerin de çözüm ortaklığı faaliyetleri yürüten bir emlak şirketidir. Ayrıca Geyikli Grup Gayrimenkul Satışı, Kiralanması ve Pazarlama Hizmetleri konusunda Stratejik Ülke ve Bölgelerde yabancı ve yerli müşterilerine Çözüm ortaklığı yapmaktadır.
Gayrimenkul pazarlama ve geliştirme, daire satış ve kiralama, iş ve konut projeleri geliştirme, gayrimenkul danışmanlığı, finansal (banka) danışmanlık ve inşaat projeleri gibi çok çeşitli amaçlara kusursuz hizmet veren, uzman kadroya sahip bir şirkettir. Geniş müşteri portföyüne sahip Geyikli Grup,kullandığı teknolojik alt yapısıyla satış ve pazarlama alanında birçok özel projeyle çalışmaya devam etmektedir. Kentsel dönüşüm sürecinde de kaliteli yaşam alanlarının pazarlanması konusunda da öncü sorumlulukla faaliyetlerini sürdürmektedir.
Kim karlı bir yatırım yapmak istemez ?
Özel projeleri ile karlı bir yatırım sunan Geyikli Grup, hem alırken hem de satarken destek ve katkı sağlıyor.
Şimdi Sıra Sizde !
Tüm müşterilerimize hizmet için buradayız.

Yatırım hedefleriniz için en doğru tercih biz olalım !

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmaları için en doğru seçenekler ve güvenilir gayrimenkul danışmanlarımız ile çalışma alanımızı yenilikçi yaklaşımlarımızla geliştiriyoruz.

Dünyanın dört bir yanından talep gönderen müşterilerimizin hedeflerindeki yatırım fırsatlarına ve yaşam alanlarına ulaşmalarını sağlamak için buradayız. Bunu yaparken, müşterilerimiz ve toplum için daha güzel bir yarın inşa ediyoruz.

Ticari, perakende, konut ve otel projeleri dahil olmak üzere farklı türlerde gayrimenkulleri satın alıyor, inşa ediyor, kiralıyor ve yatırım yapıtıyoruz.

1
d
Çözüm Ortaklığı

Geyikli Grup, çalıştığı bir çok yerli ve yabancı yatırımcılar ve firmalarla çözüm ortaklıklarını müşterileri için sağlamaktadır.

2
s
Hukuk Danışmanlığı

Gayrimenkullerinizi bizimle güven altında alacaksınız.

3
Pazarlama Stratejisi

Tüm sosyal ağlar ve medyada ön plandayız. Ne yaptığımızın bilincinde ne pazarladığı mızın farkındayız. Sorumluluğumuzu biliyoruz.

Mesaj atın, sizi arayalım!