s
Geyikli Grup Gayrimenkul Satış ve Kiralama Hizmetleri

Hakkımızda

2011’de Gayrimenkul ve Residence Projelerinin Satışı ve Kiralanması alanında hizmete başlamış olan firmamız, pazarlama faaliyetlerini sürdürürken, 2017 yılında yeniden yapılanarak Grup Şirketini kurmuş, dört farklı sektörde daha yatırımlarını yaparak kendisine daha fazla iş alanı oluşturmuştur.

Geyikli Grup’un yatırımları arasında Gayrimenkul Satış ve Kiralama Hizmetleri, Konut ve Ticari Proje İnşaatları Oluşturma, Gıda (Besicilik ve Hayvancılık), Kadın Tekstil ve Aksesuarları, Ev Organizer ve Promosyon Ürünleri gibi yatırım değeri yüksek olan projeler oluşturmaya kadar, bünyesinde bulunan uzman ekibiyle birlikte müşterilerine eksiksiz hizmet vermeye çalışan, sorumluluklarının bilincinde olan bir kuruluştur.

Geyikli Grup gayrimenkul olarak, İstanbul’un pek çok bölgesi için gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Yatırım hedefleriniz için en doğru tercih: Geyikli Grup

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmaları için en doğru seçenekler ve güvenilir gayrimenkul danışmanlarımız ile çalışma alanımızı yenilikçi yaklaşımlarımızla geliştiriyoruz.

Dünyanın dört bir yanından talep gönderen müşterilerimizin hedeflerindeki yatırım fırsatlarına ve yaşam alanlarına ulaşmalarını sağlamak için buradayız. Bunu yaparken, müşterilerimiz ve toplum için daha güzel bir yarın inşa ediyoruz.

Ticari, perakende, konut ve otel projeleri dahil olmak üzere farklı türlerde gayrimenkulleri satın alıyor, inşa ediyor, kiralıyor ve yatırım yapıyoruz.

1
d
Çözüm Ortaklığı

Geyikli Grup, çalıştığı bir çok yerli ve yabancı yatırımcılar ve firmalarla çözüm ortaklıklarını müşterileri için sağlamaktadır.

2
s
Hukuk Danışmanlığı

Gayrimenkullerinizi bizimle güven altında alacaksınız.

3
Pazarlama Stratejisi

Tüm sosyal ağlar ve medyada ön plandayız. Ne yaptığımızın bilincinde ne pazarladığı mızın farkındayız. Sorumluluğumuzu biliyoruz.

Leave a message, let us call you!