c

Residence Projeler

Başladığımız ilk günden beri İnşaat konusunda tüm yatırımlarını ve çözüm ortaklıklarını sürdürmeye devam ediyoruz. Sektöründe 10 yıllık birikim ve tecrübesine sahip Geyikli Grup, çeşitli konut projelerinin çözüm ortaklığı faaliyetlerini yürütmeye başladı. Gayrimenkul pazarlama ve geliştirme, Barter, Ürün satışı ve tedariki, Ticari ve Konut projeleri inşaatı ve geliştirme, tüm konulara hakim çok yönlü gayrimenkul danışmanlık yönetimi hizmeti verme, satış ve pazarlama organizasyonları kurup, ciddi bilgi ve tecrübe gerektiren hukuki alt yapısını da oluşturarak, finansal danışmanlıktan inşaat projeleri oluşturmaya kadar bünyesinde bulunan uzman ekibiyle ilk defa bu kadar eksiksiz hizmet veren bir oluşumdur.

Geniş bir müşteri portföyü bulunan Geyikli Grup, Türkiye’nin kentsel dönüşüm süresi içerisinde nitelikli yaşam alanlarını oluşturmaya öncülük yaparak faaliyetlerini aynı hizmet ve sorumlulukla sürdürmektedir.

Kazançlı bir yatırım yapmayı kim istemez ki?

Çok özel projelerimizle, kazançlı bir yatırım sunan Geyikli Grup, hem alırken hem de satarken sizlere destek ve katkı sağlıyor.

Şimdi sıra sizde!

Özel Portföylerimizi siz değerli müşterilerimiz için arz ediyoruz…

Geyikli Grup Projeleri

Bura Residence
Leave a message, let us call you!